Vad är AP Box Flex …
Klicka på listen ovan för att dölja denna text
Varje kund är unik och har återkommande behov av anpassade komponenter, men effektiv produktion är beroende av tillrättalagda processer och förutsägbara ledtider. Det gäller både för oss som leverantör och för våra kunder. Av den anledningen har vi etablerat Flex-produkter där du som kund själv kan bestämma storlek och utförande, men inom ett ramverk som passar våra processer. Det ger oss möjlighet att erbjuda specialutförande med 100% förutsägbarhet. Helt enkelt en trygg process med dokumentation, spårbarhet och med hög leveranssäkerhet.
Både AP Box Premium och AP Box Bas fungerar utmärkt att anpassa utifrån dina önskemål.
Här nedan kan du konfigurera din egen AP Box Flex. Välj de mått du vill ha på din låda (inom de angivna måtten i formuläret) och välj tillbehör som hylla, värmare och belysning.
När du är nöjd, trycker du på knappen “Kontrollera och skapa sammanställning”, Ser allt okej ut visas knappen “Kopiera”. Klicka på den och klistra in texten i ett mejl (Ctrl+v) och skicka till oss via adressen: order@alfpettersson.com så återkommer vi till dig.
